čaj gozdne skrivnosti, 1001 cvet, 40/1, 100g
Spar
Mercator
Tuš

1001 cvet

čaj gozdne skrivnosti, 1001 cvet, 40/1, 100g

Pakiranje: 100 g

od3,17 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,17–4,29 € · prihranite do 1,12 €

Cena na enoto: od 31,70 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,23 €3,17 €-25%

31,70 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,27 €4,19 €-2%

41,90 €/kg

Sadni Čaj Gozdne Skrivnosti 1001 Cvet 100 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,29 €

42,90 €/kg

sadni čaj, gozdne skrivnosti, 1001 cvet, 40 vrečk, 100 g