čaj gozdni sadeži forest fruits, teekanne, 20/1, 50g
Spar
Mercator
Tuš

teekanne

čaj gozdni sadeži forest fruits, teekanne, 20/1, 50g

Pakiranje: 50 g

od2,07 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,07–2,69 € · prihranite do 0,62 €

Cena na enoto: od 41,40 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,59 €2,07 €-20%

41,40 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,69 €2,39 €-11%

47,80 €/kg

sadni čaj, gozdni sadeži, teekanne, 20 vrečk, 50 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,69 €

53,80 €/kg

Sadni Čaj Gozdni Sadeži Teekanne 50 g