čaj čarobna brusnica, 1001 cvet, 40/1, 80g
Spar
Mercator
Tuš

1001 cvet

čaj čarobna brusnica, 1001 cvet, 40/1, 80g

Pakiranje: 80 g

od3,22 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,22–4,39 € · prihranite do 1,17 €

Cena na enoto: od 40,25 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,29 €3,22 €-25%

40,25 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,29 €

53,63 €/kg

sadni čaj, čarobna brusnica, 1001 cvet, 40 vrečk, 80 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,39 €

54,88 €/kg

Sadni Čaj Čarobna Brusnica 1001 Cvet 80 g