biskvitna rezina z mlečnim nadevom snack al latte, balconi, 10/1, 280g
Spar
Mercator
Tuš

balconi

biskvitna rezina z mlečnim nadevom snack al latte, balconi, 10/1, 280g

Pakiranje: 280 g

od2,69 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 2,69–3,29 € · prihranite do 0,60 €

Cena na enoto: od 9,61 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,69 €

9,61 €/kg

rezina snack late, balconi, 280 g

Spar

Spar

Na zalogi

3,19 €+19%

11,39 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,29 €+101%

11,75 €/kg

Rezine Balconi, mlečni nadev, 10x28g