mlečna rezina s čokoladno lešnikovim polnilom monte snack, zott, 4x29g
Spar
Mercator
Tuš

zott

mlečna rezina s čokoladno lešnikovim polnilom monte snack, zott, 4x29g

Pakiranje: 116 g

od1,49 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,49–1,89 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 12,84 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,49 €

12,84 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,49 €

12,84 €/kg

mlečna rezina monte snack, zott, 4 x 29 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,89 €

16,29 €/kg

Rezina Monte Snack Zott 4 x 29 g