mlečna rezina kinder choco fresh, ferrero, 41 g
Spar
Mercator
Tuš

ferrero - hlajeni program

mlečna rezina kinder choco fresh, ferrero, 41 g

Pakiranje: 41 g

od1,19 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 29,02 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,19 €+34%

29,02 €/kg

rezina choco fresh, kinder, 41g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,19 €

29,02 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,19 €+28%

29,02 €/kg

Rezina Kinder Choco fresh, 41g