mlečna rezina kinder pingui, ferrero, 6 x 30 g
Spar
Mercator
Tuš

ferrero - hlajeni program

mlečna rezina kinder pingui, ferrero, 6 x 30 g

Pakiranje: 180 g

od3,49 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 19,39 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,49 €+33%

19,39 €/kg

mlečna rezina kinder pingui, ferrero, 6x30g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,49 €

19,39 €/kg

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

3,49 €+28%

19,39 €/kg

Rezina mlečna, Kinder pingui, 6 x 30 g