biskvit s čokoladnim nadevom, barni, 5/1, 150g
Spar
Mercator
Tuš

barni

biskvit s čokoladnim nadevom, barni, 5/1, 150g

Pakiranje: 150 g

od2,72 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,72–2,89 € · prihranite do 0,17 €

Cena na enoto: od 18,13 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,72 €

18,13 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,72 €

18,13 €/kg

Biskvit Barni, čokolada, 150g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,89 €

19,27 €/kg

pecivo s čokolado, barni, 150 g