jogurtov napitek malina in žita 1,1% m.m. slim&vital, ego, 250g
Spar
Mercator
Tuš

ljubljanske mlekarne

jogurtov napitek malina in žita 1,1% m.m. slim&vital, ego, 250g

Pakiranje: 250 g

od1,29 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,29–1,39 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 5,16 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,29 €

5,16 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,29 €

5,16 €/kg

jogurtov napitek, malina in žita, do 1,6 % m.m., ego slim & vital, 250 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,39 €

5,56 €/kg

Tekoči Sadni Jogurt Ego Slim&Vital Malina Žita 250 g