jogurtov napitek, do 1,6 % m.m., ego slim & vital, 250 g
Spar
Mercator
Tuš

ego slim&vital

jogurtov napitek, do 1,6 % m.m., ego slim & vital, 250 g

Pakiranje: 250 g

od1,29 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,29–1,39 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 5,16 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,29 €

5,16 €/kg

jogurtov napitek naravni 1,1% m.m. slim&vital, ego, 250g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,29 €+30%

5,16 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,39 €+8%

5,56 €/kg

Tekoči Jogurt Ego Slim&Vital 250 g