jogurtov napitek, jagoda in kivi, 0,9 % m.m., activia, 280 g
Spar
Mercator
Tuš

activia

jogurtov napitek, jagoda in kivi, 0,9 % m.m., activia, 280 g

Pakiranje: 280 g

od1,19 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,19–1,29 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 4,25 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,19 €+27%

4,25 €/kg

jogurtov napitek jagoda in kivi activia, danone, 280g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,19 €

4,25 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,29 €+33%

4,61 €/kg

Napitek Activia, jagoda, kivi, 280 g