biskvit smetana in marelično polnilo cookie your life, dr.gerard, 380g
Spar
Mercator
Tuš

dr. gerard

biskvit smetana in marelično polnilo cookie your life, dr.gerard, 380g

Pakiranje: 380 g

od3,29 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,29–3,89 € · prihranite do 0,60 €

Cena na enoto: od 8,66 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,89 €3,29 €-15%

8,66 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,59 €+11%

9,45 €/kg

biskvit s smetanovim in mareličnim polnilom, dr. gerard, 380 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,89 €+101%

10,24 €/kg

Biskvit Cookie Your Life Melanie, 380g