biskvit smetana in kakavovo polnilo cookie your life, dr.gerard, 300g
Spar
Mercator
Tuš

dr. gerard

biskvit smetana in kakavovo polnilo cookie your life, dr.gerard, 300g

Pakiranje: 300 g

od1,84 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,84–3,39 € · prihranite do 1,55 €

Cena na enoto: od 6,13 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

3,69 €1,84 €-50%

6,13 €/kg

Biskvit Cookie Your Life Herry, 300g

Spar

Spar

Na zalogi

3,39 €2,71 €-20%

9,03 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,39 €

11,30 €/kg

biskvit s smetano in kakavovo glazuro, dr. gerard, 300 g