biskvit s sadnim želejem pomaranča oblit z mlečno čokolado jaffa cakes, crvenka, 158g
Spar
Mercator
Tuš

jaffa crvenka

biskvit s sadnim želejem pomaranča oblit z mlečno čokolado jaffa cakes, crvenka, 158g

Pakiranje: 158 g

od1,49 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 9,43 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,49 €

9,43 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,49 €

9,43 €/kg

keksi, pomarančna z mlečno čokolado, jaffa, 158 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,49 €

9,43 €/kg

Keksi Jaffa z mlečno čokolado, 158g