Digitalna Košarica

© 2026 Digitalna Košarica. Vse pravice pridržane.

Pogoji uporabePolitika zasebnosti
Digitalna Košarica
PopustiPriljubljeniPrimerjava
PopustiPriljubljeniPrimerjava

Najbolj priljubljeni

Izdelki, ki si jih obiskovalci najpogosteje ogledajo

42904 izdelki

sveže testo, za žemljice, good choice, 340g
Hofer
good choice340 g

sveže testo, za žemljice, good choice, 340g

1,79 €
5,26 €/kg
1,79 €
5,26 €/kg
Hofer
sveže testo, za rogljičke, good choice, 330g
Hofer
good choice330 g

sveže testo, za rogljičke, good choice, 330g

1,79 €
5,42 €/kg
1,79 €
5,42 €/kg
Hofer
zračni cvrtnik easy fry pop ey245ge0, tefal, 1/1-30%
Spar
tefal1 kos

zračni cvrtnik easy fry pop ey245ge0, tefal, 1/1

83,30 €119,00 €
83,30 €/kos
83,30 €119,00 €
83,30 €/kos
Spar
palični mešalnik quickchef+ hb672b30, tefal, 1/1-30%
Spar
tefal1 kos

palični mešalnik quickchef+ hb672b30, tefal, 1/1

48,93 €69,90 €
48,93 €/kos
48,93 €69,90 €
48,93 €/kos
Spar
kontaktni žar inicio compact gc270d10, tefal, 1/1-30%
Spar
tefal1 kos

kontaktni žar inicio compact gc270d10, tefal, 1/1

41,93 €59,90 €
41,93 €/kos
41,93 €59,90 €
41,93 €/kos
Spar
garnitura posode marlow pro ph-5169-tcc, peterhof, 16/1
Spar
peter hof16 kosov

garnitura posode marlow pro ph-5169-tcc, peterhof, 16/1

149,90 €
9,37 €/kos
149,90 €
9,37 €/kos
Spar
set posod za shranjevanje, tupperware, 3/1
Spar
3 kosi

set posod za shranjevanje, tupperware, 3/1

18,99 €
6,33 €/kos
18,99 €
6,33 €/kos
Spar
posoda za shranjevanje, tupperware, 2,8l, 1/1
Spar
1 kos

posoda za shranjevanje, tupperware, 2,8l, 1/1

23,90 €
23,90 €/kos
23,90 €
23,90 €/kos
Spar
plastenka, modra, tupperware, 1,5l, 1/1
Spar
1 kos

plastenka, modra, tupperware, 1,5l, 1/1

14,99 €
14,99 €/kos
14,99 €
14,99 €/kos
Spar
set posod za zamrzovanje, tupperware, 5/1
Spar
5 kosov

set posod za zamrzovanje, tupperware, 5/1

32,90 €
6,58 €/kos
32,90 €
6,58 €/kos
Spar
posoda za malico, zelena, tupperware, 1l, 1/1
Spar
1 kos

posoda za malico, zelena, tupperware, 1l, 1/1

11,99 €
11,99 €/kos
11,99 €
11,99 €/kos
Spar
set posod za shranjevanje, tupperware, 3/1
Spar
3 kosi

set posod za shranjevanje, tupperware, 3/1

43,90 €
14,63 €/kos
43,90 €
14,63 €/kos
Spar
set posod za shranjevanje, tupperware, 400ml, 3/1
Spar
3 kosi

set posod za shranjevanje, tupperware, 400ml, 3/1

14,99 €
5,00 €/kos
14,99 €
5,00 €/kos
Spar
posoda za malico, rumena, tupperware, 550ml, 1/1
Spar
1 kos

posoda za malico, rumena, tupperware, 550ml, 1/1

9,99 €
9,99 €/kos
9,99 €
9,99 €/kos
Spar
posoda za malico, roza, tupperware, 1l, 1/1
Spar
1 kos

posoda za malico, roza, tupperware, 1l, 1/1

11,99 €
11,99 €/kos
11,99 €
11,99 €/kos
Spar
posoda za malico, oranžna, tupperware, 550ml, 1/1
Spar
1 kos

posoda za malico, oranžna, tupperware, 550ml, 1/1

9,99 €
9,99 €/kos
9,99 €
9,99 €/kos
Spar
set posod za shranjevanje tupperware, 3/1
Spar
3 kosi

set posod za shranjevanje tupperware, 3/1

24,90 €
8,30 €/kos
24,90 €
8,30 €/kos
Spar
set nožev z brusilnim blokom, tefal, 3/1
Spar
tefal3 kosi

set nožev z brusilnim blokom, tefal, 3/1

75,90 €
25,30 €/kos
75,90 €
25,30 €/kos
Spar
posoda za shranjevanje, tupperware, 1,2l, 1/1
Spar
1 kos

posoda za shranjevanje, tupperware, 1,2l, 1/1

15,99 €
15,99 €/kos
15,99 €
15,99 €/kos
Spar
posoda za shranjevanje, tupperware, 4l, 1/1
Spar
1 kos

posoda za shranjevanje, tupperware, 4l, 1/1

24,90 €
24,90 €/kos
24,90 €
24,90 €/kos
Spar
kozica s pokrovom excellence, tefal, 24cm, 1/1
Spar
tefal1 kos

kozica s pokrovom excellence, tefal, 24cm, 1/1

69,90 €
69,90 €/kos
69,90 €
69,90 €/kos
Spar
termo lonček buzz, deep, arctic light, snow monkey, 280ml, 1/1
Spar
snow monkey1 kos

termo lonček buzz, deep, arctic light, snow monkey, 280ml, 1/1

24,90 €
24,90 €/kos
24,90 €
24,90 €/kos
Spar
termo steklenica mover, arctic, snow monkey, 0,7l, 1/1
Spar
snow monkey1 kos

termo steklenica mover, arctic, snow monkey, 0,7l, 1/1

32,90 €
32,90 €/kos
32,90 €
32,90 €/kos
Spar
Spar
snow monkey1 kos

termo steklenica mover, zelena, snow monkey, 0,7l, 1/1

32,90 €
32,90 €/kos
32,90 €
32,90 €/kos
Spar
termo lonček booster, lila, snow monkey, 300ml, 1/1
Spar
snow monkey1 kos

termo lonček booster, lila, snow monkey, 300ml, 1/1

19,99 €
19,99 €/kos
19,99 €
19,99 €/kos
Spar
Hofer
1 kos

sobne rastline, 1kos

10,17 €
10,17 €/kos
10,17 €
10,17 €/kos
Hofer
lak za noč čarovnic, home creation, 400ml
Hofer
home creation400 ml

lak za noč čarovnic, home creation, 400ml

3,95 €
9,88 €/L
3,95 €
9,88 €/L
Hofer
keramični grelnik zraka, ambiano, 1kos
Hofer
ambiano1 kos

keramični grelnik zraka, ambiano, 1kos

24,99 €
24,99 €/kos
24,99 €
24,99 €/kos
Hofer
plišasta igrača za noč čarovnic, merry moments, 1kos
Hofer
merry moments1 kos

plišasta igrača za noč čarovnic, merry moments, 1kos

5,56 €
5,56 €/kos
5,56 €
5,56 €/kos
Hofer
otroški pulover za noč čarovnic, l&d, 1kos
Hofer
l&d1 kos

otroški pulover za noč čarovnic, l&d, 1kos

5,19 €
5,19 €/kos
5,19 €
5,19 €/kos
Hofer
led-laterna v obliki buče, home creation, 1kos
Hofer
home creation1 kos

led-laterna v obliki buče, home creation, 1kos

11,99 €
11,99 €/kos
11,99 €
11,99 €/kos
Hofer
svetilka, casalux, 1kos
Hofer
casalux1 kos

svetilka, casalux, 1kos

22,89 €
22,89 €/kos
22,89 €
22,89 €/kos
Hofer
led-figura za noč čarovnic, home creation, 1kos
Hofer
home creation1 kos

led-figura za noč čarovnic, home creation, 1kos

5,99 €
5,99 €/kos
5,99 €
5,99 €/kos
Hofer
mini svetilke, casalux, 1kos
Hofer
casalux1 kos

mini svetilke, casalux, 1kos

10,79 €
10,79 €/kos
10,79 €
10,79 €/kos
Hofer
plišasta igrača stitch, disney, 1kos
Hofer
disney1 kos

plišasta igrača stitch, disney, 1kos

9,32 €
9,32 €/kos
9,32 €
9,32 €/kos
Hofer
mini pekač za vaflje, ambiano, 1kos
Hofer
ambiano1 kos

mini pekač za vaflje, ambiano, 1kos

5,88 €
5,88 €/kos
5,88 €
5,88 €/kos
Hofer
skodelica za noč čarovnic, crofton, 1kos
Hofer
crofton1 kos

skodelica za noč čarovnic, crofton, 1kos

2,99 €
2,99 €/kos
2,99 €
2,99 €/kos
Hofer
mačji praskalnik, cachet, 1kos
Hofer
cachet1 kos

mačji praskalnik, cachet, 1kos

7,82 €
7,82 €/kos
7,82 €
7,82 €/kos
Hofer
Hofer
1 kos

otroška knjiga, 1kos

2,05 €
2,05 €/kos
2,05 €
2,05 €/kos
Hofer
led-figurica, home creation, 1kos
Hofer
home creation1 kos

led-figurica, home creation, 1kos

3,28 €
3,28 €/kos
3,28 €
3,28 €/kos
Hofer
Hofer
1 kos

gaulterija, 1kos

4,23 €
4,23 €/kos
4,23 €
4,23 €/kos
Hofer
Hofer
1 kos

krizantema/celozija, 1kos

5,74 €
5,74 €/kos
5,74 €
5,74 €/kos
Hofer
Hofer
1 kos

krizantema v posodi, 1kos

4,61 €
4,61 €/kos
4,61 €
4,61 €/kos
Hofer
slivov zavitek, mercator, 200 g
Mercator
mercator ip200 g

slivov zavitek, mercator, 200 g

2,99 €
14,95 €/kg
2,99 €
14,95 €/kg
Mercator
lizkin domači poltrdi sir, poper, milsani, 1kos
Hofer
milsani1 kos

lizkin domači poltrdi sir, poper, milsani, 1kos

9,64 €
9,64 €/kos
9,64 €
9,64 €/kos
Hofer
cockta, cockta, 2000ml
Hofer
cockta2 L

cockta, cockta, 2000ml

1,85 €
0,93 €/L
1,85 €
0,93 €/L
Hofer
Zlata mortadela Meso Kamnik
Tuš
meso kamnik1 kos

Zlata mortadela Meso Kamnik

13,92 €
13,92 €/kos
13,92 €
13,92 €/kos
Tuš
Piščančja krila Ave, IK, zamrznjeno
Tuš
ave1 kos

Piščančja krila Ave, IK, zamrznjeno

3,69 €
3,69 €/kos
3,69 €
3,69 €/kos
Tuš
Piščančja bedra z delom hrbta, EU
Tuš
1 kos

Piščančja bedra z delom hrbta, EU

2,99 €
2,99 €/kos
2,99 €
2,99 €/kos
Tuš
Hruške Abate Fetel
Tuš
1 kos

Hruške Abate Fetel

1,79 €
1,79 €/kos
1,79 €
1,79 €/kos
Tuš
sveže testo, za žemljice, good choice, 340g
Hofer

good choice

340 g

sveže testo, za žemljice, good choice, 340g

1,79 €

5,26 €/kg

sveže testo, za rogljičke, good choice, 330g
Hofer

good choice

330 g

sveže testo, za rogljičke, good choice, 330g

1,79 €

5,42 €/kg

zračni cvrtnik easy fry pop ey245ge0, tefal, 1/1-30%
Spar

tefal

1 kos

zračni cvrtnik easy fry pop ey245ge0, tefal, 1/1

119,00 €

83,30 €

83,30 €/kos

palični mešalnik quickchef+ hb672b30, tefal, 1/1-30%
Spar

tefal

1 kos

palični mešalnik quickchef+ hb672b30, tefal, 1/1

69,90 €

48,93 €

48,93 €/kos

kontaktni žar inicio compact gc270d10, tefal, 1/1-30%
Spar

tefal

1 kos

kontaktni žar inicio compact gc270d10, tefal, 1/1

59,90 €

41,93 €

41,93 €/kos

garnitura posode marlow pro ph-5169-tcc, peterhof, 16/1
Spar

peter hof

16 kosov

garnitura posode marlow pro ph-5169-tcc, peterhof, 16/1

149,90 €

9,37 €/kos

set posod za shranjevanje, tupperware, 3/1
Spar

3 kosi

set posod za shranjevanje, tupperware, 3/1

18,99 €

6,33 €/kos

posoda za shranjevanje, tupperware, 2,8l, 1/1
Spar

1 kos

posoda za shranjevanje, tupperware, 2,8l, 1/1

23,90 €

23,90 €/kos

plastenka, modra, tupperware, 1,5l, 1/1
Spar

1 kos

plastenka, modra, tupperware, 1,5l, 1/1

14,99 €

14,99 €/kos

set posod za zamrzovanje, tupperware, 5/1
Spar

5 kosov

set posod za zamrzovanje, tupperware, 5/1

32,90 €

6,58 €/kos

1...388389390391392393394...859
posoda za malico, zelena, tupperware, 1l, 1/1
Spar

1 kos

posoda za malico, zelena, tupperware, 1l, 1/1

11,99 €

11,99 €/kos

set posod za shranjevanje, tupperware, 3/1
Spar

3 kosi

set posod za shranjevanje, tupperware, 3/1

43,90 €

14,63 €/kos

set posod za shranjevanje, tupperware, 400ml, 3/1
Spar

3 kosi

set posod za shranjevanje, tupperware, 400ml, 3/1

14,99 €

5,00 €/kos

posoda za malico, rumena, tupperware, 550ml, 1/1
Spar

1 kos

posoda za malico, rumena, tupperware, 550ml, 1/1

9,99 €

9,99 €/kos

posoda za malico, roza, tupperware, 1l, 1/1
Spar

1 kos

posoda za malico, roza, tupperware, 1l, 1/1

11,99 €

11,99 €/kos

posoda za malico, oranžna, tupperware, 550ml, 1/1
Spar

1 kos

posoda za malico, oranžna, tupperware, 550ml, 1/1

9,99 €

9,99 €/kos

set posod za shranjevanje tupperware, 3/1
Spar

3 kosi

set posod za shranjevanje tupperware, 3/1

24,90 €

8,30 €/kos

set nožev z brusilnim blokom, tefal, 3/1
Spar

tefal

3 kosi

set nožev z brusilnim blokom, tefal, 3/1

75,90 €

25,30 €/kos

posoda za shranjevanje, tupperware, 1,2l, 1/1
Spar

1 kos

posoda za shranjevanje, tupperware, 1,2l, 1/1

15,99 €

15,99 €/kos

posoda za shranjevanje, tupperware, 4l, 1/1
Spar

1 kos

posoda za shranjevanje, tupperware, 4l, 1/1

24,90 €

24,90 €/kos

kozica s pokrovom excellence, tefal, 24cm, 1/1
Spar

tefal

1 kos

kozica s pokrovom excellence, tefal, 24cm, 1/1

69,90 €

69,90 €/kos

termo lonček buzz, deep, arctic light, snow monkey, 280ml, 1/1
Spar

snow monkey

1 kos

termo lonček buzz, deep, arctic light, snow monkey, 280ml, 1/1

24,90 €

24,90 €/kos

termo steklenica mover, arctic, snow monkey, 0,7l, 1/1
Spar

snow monkey

1 kos

termo steklenica mover, arctic, snow monkey, 0,7l, 1/1

32,90 €

32,90 €/kos

Spar

snow monkey

1 kos

termo steklenica mover, zelena, snow monkey, 0,7l, 1/1

32,90 €

32,90 €/kos

termo lonček booster, lila, snow monkey, 300ml, 1/1
Spar

snow monkey

1 kos

termo lonček booster, lila, snow monkey, 300ml, 1/1

19,99 €

19,99 €/kos

Hofer

1 kos

sobne rastline, 1kos

10,17 €

10,17 €/kos

lak za noč čarovnic, home creation, 400ml
Hofer

home creation

400 ml

lak za noč čarovnic, home creation, 400ml

3,95 €

9,88 €/L

keramični grelnik zraka, ambiano, 1kos
Hofer

ambiano

1 kos

keramični grelnik zraka, ambiano, 1kos

24,99 €

24,99 €/kos

plišasta igrača za noč čarovnic, merry moments, 1kos
Hofer

merry moments

1 kos

plišasta igrača za noč čarovnic, merry moments, 1kos

5,56 €

5,56 €/kos

otroški pulover za noč čarovnic, l&d, 1kos
Hofer

l&d

1 kos

otroški pulover za noč čarovnic, l&d, 1kos

5,19 €

5,19 €/kos

led-laterna v obliki buče, home creation, 1kos
Hofer

home creation

1 kos

led-laterna v obliki buče, home creation, 1kos

11,99 €

11,99 €/kos

svetilka, casalux, 1kos
Hofer

casalux

1 kos

svetilka, casalux, 1kos

22,89 €

22,89 €/kos

led-figura za noč čarovnic, home creation, 1kos
Hofer

home creation

1 kos

led-figura za noč čarovnic, home creation, 1kos

5,99 €

5,99 €/kos

mini svetilke, casalux, 1kos
Hofer

casalux

1 kos

mini svetilke, casalux, 1kos

10,79 €

10,79 €/kos

plišasta igrača stitch, disney, 1kos
Hofer

disney

1 kos

plišasta igrača stitch, disney, 1kos

9,32 €

9,32 €/kos

mini pekač za vaflje, ambiano, 1kos
Hofer

ambiano

1 kos

mini pekač za vaflje, ambiano, 1kos

5,88 €

5,88 €/kos

skodelica za noč čarovnic, crofton, 1kos
Hofer

crofton

1 kos

skodelica za noč čarovnic, crofton, 1kos

2,99 €

2,99 €/kos

mačji praskalnik, cachet, 1kos
Hofer

cachet

1 kos

mačji praskalnik, cachet, 1kos

7,82 €

7,82 €/kos

Hofer

1 kos

otroška knjiga, 1kos

2,05 €

2,05 €/kos

led-figurica, home creation, 1kos
Hofer

home creation

1 kos

led-figurica, home creation, 1kos

3,28 €

3,28 €/kos

Hofer

1 kos

gaulterija, 1kos

4,23 €

4,23 €/kos

Hofer

1 kos

krizantema/celozija, 1kos

5,74 €

5,74 €/kos

Hofer

1 kos

krizantema v posodi, 1kos

4,61 €

4,61 €/kos

slivov zavitek, mercator, 200 g
Mercator

mercator ip

200 g

slivov zavitek, mercator, 200 g

2,99 €

14,95 €/kg

lizkin domači poltrdi sir, poper, milsani, 1kos
Hofer

milsani

1 kos

lizkin domači poltrdi sir, poper, milsani, 1kos

9,64 €

9,64 €/kos

cockta, cockta, 2000ml
Hofer

cockta

2 L

cockta, cockta, 2000ml

1,85 €

0,93 €/L

Zlata mortadela Meso Kamnik
Tuš

meso kamnik

1 kos

Zlata mortadela Meso Kamnik

13,92 €

13,92 €/kos

Piščančja krila Ave, IK, zamrznjeno
Tuš

ave

1 kos

Piščančja krila Ave, IK, zamrznjeno

3,69 €

3,69 €/kos

Piščančja bedra z delom hrbta, EU
Tuš

1 kos

Piščančja bedra z delom hrbta, EU

2,99 €

2,99 €/kos

Hruške Abate Fetel
Tuš

1 kos

Hruške Abate Fetel

1,79 €

1,79 €/kos