Digitalna Košarica

© 2026 Digitalna Košarica. Vse pravice pridržane.

Pogoji uporabePolitika zasebnosti
Digitalna Košarica
PopustiPriljubljeniPrimerjava
PopustiPriljubljeniPrimerjava

Najbolj priljubljeni

Izdelki, ki si jih obiskovalci najpogosteje ogledajo

42904 izdelki

Cejlonski cimet, mlet, Kotányi, 10 g
Tuš
kotanyi10 g

Cejlonski cimet, mlet, Kotányi, 10 g

1,63 €
163,00 €/kg
1,63 €
163,00 €/kg
Tuš
Tuna v Oljčnem Olju Tuš 80 g
Tuš
TUŠ IZDELEK80 g

Tuna v Oljčnem Olju Tuš 80 g

1,24 €
15,50 €/kg
1,24 €
15,50 €/kg
Tuš
Študentska Hrana Tuš 200g+44%
Tuš
TUŠ IZDELEK200 g

Študentska Hrana Tuš 200g

3,29 €2,29 €
16,45 €/kg
3,29 €2,29 €
16,45 €/kg
Tuš
Rolade Tuš, mini, vanilija, 120g+11%
Tuš
TUŠ IZDELEK120 g

Rolade Tuš, mini, vanilija, 120g

0,97 €0,87 €
8,08 €/kg
0,97 €0,87 €
8,08 €/kg
Tuš
Polsuha Marmorna Penina alk. 12 % vol. 0,75 L
Tuš
vinakras750 ml

Polsuha Marmorna Penina alk. 12 % vol. 0,75 L

8,29 €
11,05 €/L
8,29 €
11,05 €/L
Tuš
Komplet kroglic za božično drevo, več vrst, 4 cm, 18/1
Tuš
J.E.SCHUM18 kosov

Komplet kroglic za božično drevo, več vrst, 4 cm, 18/1

2,00 €
0,11 €/kos
2,00 €
0,11 €/kos
Tuš
Beli Sir Zelene Doline 250 g
Tuš
zelene doline250 g

Beli Sir Zelene Doline 250 g

3,89 €
15,56 €/kg
3,89 €
15,56 €/kg
Tuš
Piščančja krila IK Postrežno+92%
Tuš
1 kg

Piščančja krila IK Postrežno

9,59 €4,99 €
9,59 €/kg
9,59 €4,99 €
9,59 €/kg
Tuš
Zobna pasta Aquafresh, Active Fresh s fluoridom, 125 ml-25%
Tuš
aquafresh125 ml

Zobna pasta Aquafresh, Active Fresh s fluoridom, 125 ml

3,59 €4,79 €
28,72 €/L
3,59 €4,79 €
28,72 €/L
Tuš
Čokolino 500 g-25%
Tuš
lino500 g

Čokolino 500 g

4,64 €6,19 €
9,28 €/kg
4,64 €6,19 €
9,28 €/kg
Tuš
Parboiled Dolgozrnati Riž Domača Shramba 1 kg
Tuš
domača shramba1 kg

Parboiled Dolgozrnati Riž Domača Shramba 1 kg

3,19 €
3,19 €/kg
3,19 €
3,19 €/kg
Tuš
Pijača ledeni čaj Studena, breskev, 1,5 l+72%
Tuš
studena1,5 L

Pijača ledeni čaj Studena, breskev, 1,5 l

1,19 €0,69 €
0,79 €/L
1,19 €0,69 €
0,79 €/L
Tuš
Začinjena Piščančja Krila Postrežno
Tuš
1 kg

Začinjena Piščančja Krila Postrežno

9,69 €
9,69 €/kg
9,69 €
9,69 €/kg
Tuš
Tuš
natureta190 g

Rjavi Fižol Eta 190 g

1,39 €
7,32 €/kg
1,39 €
7,32 €/kg
Tuš
Koruza Natura Super Snack, pražena, slana, 60 g
Tuš
natura60 g

Koruza Natura Super Snack, pražena, slana, 60 g

1,05 €
17,50 €/kg
1,05 €
17,50 €/kg
Tuš
Rolade Tuš, mini, lešnik, 120g+11%
Tuš
TUŠ IZDELEK120 g

Rolade Tuš, mini, lešnik, 120g

0,97 €0,87 €
8,08 €/kg
0,97 €0,87 €
8,08 €/kg
Tuš
Otroška Zobna Pasta Vademecum Junior Jagoda 50 ml+33%
Tuš
vademecum50 ml

Otroška Zobna Pasta Vademecum Junior Jagoda 50 ml

2,89 €2,17 €
57,80 €/L
2,89 €2,17 €
57,80 €/L
Tuš
Palčke Tuš, lešnikove, 250 g
Tuš
TUŠ IZDELEK250 g

Palčke Tuš, lešnikove, 250 g

1,29 €
5,16 €/kg
1,29 €
5,16 €/kg
Tuš
Tunin Namaz Rio Mare Pate 100 g +41%
Tuš
rio mare100 g

Tunin Namaz Rio Mare Pate 100 g

3,09 €2,19 €
30,90 €/kg
3,09 €2,19 €
30,90 €/kg
Tuš
Seme Nizki Fižol 100 g
Tuš
vms100 g

Seme Nizki Fižol 100 g

2,89 €
28,90 €/kg
2,89 €
28,90 €/kg
Tuš
Mandelj Natura 100g
Tuš
natura100 g

Mandelj Natura 100g

3,19 €
31,90 €/kg
3,19 €
31,90 €/kg
Tuš
Pašteta Divjačinska Kodila 150 g
Tuš
kodila150 g

Pašteta Divjačinska Kodila 150 g

4,19 €
27,93 €/kg
4,19 €
27,93 €/kg
Tuš
Gazirana Mineralna Voda Primaqua 1,5 L
Tuš
TUŠ IZDELEK1,5 L

Gazirana Mineralna Voda Primaqua 1,5 L

0,59 €
0,39 €/L
0,59 €
0,39 €/L
Tuš
Pivo Budweiser Budvar original, 4pack, alk. 5 vol %, 0,50 l
Tuš
budweiser2 L

Pivo Budweiser Budvar original, 4pack, alk. 5 vol %, 0,50 l

5,79 €
2,90 €/L
5,79 €
2,90 €/L
Tuš
Sardine v Rastlinskem Olju z Limono Tuš 108 g +8%
Tuš
TUŠ IZDELEK108 g

Sardine v Rastlinskem Olju z Limono Tuš 108 g

1,29 €1,19 €
11,94 €/kg
1,29 €1,19 €
11,94 €/kg
Tuš
Buče Hokaido SLO-52%
Tuš
1 kg

Buče Hokaido SLO

1,19 €2,49 €
1,19 €/kg
1,19 €2,49 €
1,19 €/kg
Tuš
Kava Barcaffe, Classic, 200 g + 25 g gratis+4%
Tuš
barcaffe225 g

Kava Barcaffe, Classic, 200 g + 25 g gratis

4,99 €4,79 €
22,18 €/kg
4,99 €4,79 €
22,18 €/kg
Tuš
Kokosova Moka Natura 200 g
Tuš
MARJAN VOČE200 g

Kokosova Moka Natura 200 g

1,55 €
7,75 €/kg
1,55 €
7,75 €/kg
Tuš
Moka Intes, za domači kruh, 5kg
Tuš
intes5 kg

Moka Intes, za domači kruh, 5kg

9,29 €
1,86 €/kg
9,29 €
1,86 €/kg
Tuš
Keksi Leibniz, volkorn, 200g+99%
Tuš
leibniz200 g

Keksi Leibniz, volkorn, 200g

2,99 €1,50 €
14,95 €/kg
2,99 €1,50 €
14,95 €/kg
Tuš
Puranji Narezek Tuš 145 g
Tuš
TUŠ IZDELEK145 g

Puranji Narezek Tuš 145 g

0,97 €
6,69 €/kg
0,97 €
6,69 €/kg
Tuš
Bonboni Bio Alpenbauer, žajbelj, 90g
Tuš
alpenbauer90 g

Bonboni Bio Alpenbauer, žajbelj, 90g

2,29 €
25,44 €/kg
2,29 €
25,44 €/kg
Tuš
Pralni prašek Tuš, Ocean, 3 kg+25%
Tuš
TUŠ IZDELEK3 kg

Pralni prašek Tuš, Ocean, 3 kg

6,99 €5,59 €
2,33 €/kg
6,99 €5,59 €
2,33 €/kg
Tuš
Kava Franck Jubilarna, brez kofeina, 250 g+25%
Tuš
franck250 g

Kava Franck Jubilarna, brez kofeina, 250 g

7,29 €5,85 €
29,16 €/kg
7,29 €5,85 €
29,16 €/kg
Tuš
Sok Pfanner, hruška 100%, 1l
Tuš
PFANNER1 L

Sok Pfanner, hruška 100%, 1l

2,49 €
2,49 €/L
2,49 €
2,49 €/L
Tuš
Skuta Tuš, 35% m.m., nepasirana, 500 g+12%
Tuš
TUŠ IZDELEK500 g

Skuta Tuš, 35% m.m., nepasirana, 500 g

2,89 €2,59 €
5,78 €/kg
2,89 €2,59 €
5,78 €/kg
Tuš
Kava Tuš zlata, 350g
Tuš
TUŠ IZDELEK350 g

Kava Tuš zlata, 350g

6,04 €
17,26 €/kg
6,04 €
17,26 €/kg
Tuš
Arašidi Tuš, slani, praženi, 250 g
Tuš
TUŠ IZDELEK250 g

Arašidi Tuš, slani, praženi, 250 g

1,29 €
5,16 €/kg
1,29 €
5,16 €/kg
Tuš
Belo Grozdje-6%
Tuš
1 kg

Belo Grozdje

1,49 €1,59 €
1,49 €/kg
1,49 €1,59 €
1,49 €/kg
Tuš
Keksi Tuš, z dodanimi vitamini, 150 g+13%
Tuš
TUŠ IZDELEK150 g

Keksi Tuš, z dodanimi vitamini, 150 g

0,89 €0,79 €
5,93 €/kg
0,89 €0,79 €
5,93 €/kg
Tuš
Namaz Tuš Tuna, 45g
Tuš
TUŠ IZDELEK45 g

Namaz Tuš Tuna, 45g

0,65 €
14,44 €/kg
0,65 €
14,44 €/kg
Tuš
Primorska Posebna Moka Mlinotest 1 kg
Tuš
mlinotest1 kg

Primorska Posebna Moka Mlinotest 1 kg

1,24 €
1,24 €/kg
1,24 €
1,24 €/kg
Tuš
Platnena Siva Rjuha Decoris 100 x 200 cm
Tuš
TUŠ IZDELEK100 kosov

Platnena Siva Rjuha Decoris 100 x 200 cm

15,99 €
0,16 €/kos
15,99 €
0,16 €/kos
Tuš
Pasirana Špinača Tuš 450 g Zamrznjeno
Tuš
TUŠ IZDELEK450 g

Pasirana Špinača Tuš 450 g Zamrznjeno

0,79 €
1,76 €/kg
0,79 €
1,76 €/kg
Tuš
Oslič file Kapski, s kožo, IQF, 150 - 200, zamrznjen
Tuš
fin tun1 kg

Oslič file Kapski, s kožo, IQF, 150 - 200, zamrznjen

10,99 €
10,99 €/kg
10,99 €
10,99 €/kg
Tuš
Čaj Tuš Planšarski, 40g
Tuš
TUŠ IZDELEK40 g

Čaj Tuš Planšarski, 40g

1,54 €
38,50 €/kg
1,54 €
38,50 €/kg
Tuš
Napolitanke, s kakavovo kremo, Tuš, 800 g
Tuš
TUŠ IZDELEK800 g

Napolitanke, s kakavovo kremo, Tuš, 800 g

2,89 €
3,61 €/kg
2,89 €
3,61 €/kg
Tuš
Sladoled Sneguljčica, vanilija
Tuš
ledo

Sladoled Sneguljčica, vanilija

1,35 €
1,35 €
Tuš
Gazirana Mineralna Voda Tuš 0,5 L
Tuš
TUŠ IZDELEK500 ml

Gazirana Mineralna Voda Tuš 0,5 L

0,44 €
0,88 €/L
0,44 €
0,88 €/L
Tuš
Mandlji Natura Super Snack, praženi in slani, 60 g
Tuš
natura60 g

Mandlji Natura Super Snack, praženi in slani, 60 g

1,55 €
25,83 €/kg
1,55 €
25,83 €/kg
Tuš
Cejlonski cimet, mlet, Kotányi, 10 g
Tuš

kotanyi

10 g

Cejlonski cimet, mlet, Kotányi, 10 g

1,63 €

163,00 €/kg

Tuna v Oljčnem Olju Tuš 80 g
Tuš

TUŠ IZDELEK

80 g

Tuna v Oljčnem Olju Tuš 80 g

1,24 €

15,50 €/kg

Študentska Hrana Tuš 200g+44%
Tuš

TUŠ IZDELEK

200 g

Študentska Hrana Tuš 200g

2,29 €

3,29 €

16,45 €/kg

Rolade Tuš, mini, vanilija, 120g+11%
Tuš

TUŠ IZDELEK

120 g

Rolade Tuš, mini, vanilija, 120g

0,87 €

0,97 €

8,08 €/kg

Polsuha Marmorna Penina alk. 12 % vol. 0,75 L
Tuš

vinakras

750 ml

Polsuha Marmorna Penina alk. 12 % vol. 0,75 L

8,29 €

11,05 €/L

Komplet kroglic za božično drevo, več vrst, 4 cm, 18/1
Tuš

J.E.SCHUM

18 kosov

Komplet kroglic za božično drevo, več vrst, 4 cm, 18/1

2,00 €

0,11 €/kos

Beli Sir Zelene Doline 250 g
Tuš

zelene doline

250 g

Beli Sir Zelene Doline 250 g

3,89 €

15,56 €/kg

Piščančja krila IK Postrežno+92%
Tuš

1 kg

Piščančja krila IK Postrežno

4,99 €

9,59 €

9,59 €/kg

Zobna pasta Aquafresh, Active Fresh s fluoridom, 125 ml-25%
Tuš

aquafresh

125 ml

Zobna pasta Aquafresh, Active Fresh s fluoridom, 125 ml

4,79 €

3,59 €

28,72 €/L

Čokolino 500 g-25%
Tuš

lino

500 g

Čokolino 500 g

6,19 €

4,64 €

9,28 €/kg

Parboiled Dolgozrnati Riž Domača Shramba 1 kg
Tuš

domača shramba

1 kg

Parboiled Dolgozrnati Riž Domača Shramba 1 kg

3,19 €

3,19 €/kg

Pijača ledeni čaj Studena, breskev, 1,5 l+72%
Tuš

studena

1,5 L

Pijača ledeni čaj Studena, breskev, 1,5 l

0,69 €

1,19 €

0,79 €/L

1...11121314151617...859
Začinjena Piščančja Krila Postrežno
Tuš

1 kg

Začinjena Piščančja Krila Postrežno

9,69 €

9,69 €/kg

Tuš

natureta

190 g

Rjavi Fižol Eta 190 g

1,39 €

7,32 €/kg

Koruza Natura Super Snack, pražena, slana, 60 g
Tuš

natura

60 g

Koruza Natura Super Snack, pražena, slana, 60 g

1,05 €

17,50 €/kg

Rolade Tuš, mini, lešnik, 120g+11%
Tuš

TUŠ IZDELEK

120 g

Rolade Tuš, mini, lešnik, 120g

0,87 €

0,97 €

8,08 €/kg

Otroška Zobna Pasta Vademecum Junior Jagoda 50 ml+33%
Tuš

vademecum

50 ml

Otroška Zobna Pasta Vademecum Junior Jagoda 50 ml

2,17 €

2,89 €

57,80 €/L

Palčke Tuš, lešnikove, 250 g
Tuš

TUŠ IZDELEK

250 g

Palčke Tuš, lešnikove, 250 g

1,29 €

5,16 €/kg

Tunin Namaz Rio Mare Pate 100 g +41%
Tuš

rio mare

100 g

Tunin Namaz Rio Mare Pate 100 g

2,19 €

3,09 €

30,90 €/kg

Seme Nizki Fižol 100 g
Tuš

vms

100 g

Seme Nizki Fižol 100 g

2,89 €

28,90 €/kg

Mandelj Natura 100g
Tuš

natura

100 g

Mandelj Natura 100g

3,19 €

31,90 €/kg

Pašteta Divjačinska Kodila 150 g
Tuš

kodila

150 g

Pašteta Divjačinska Kodila 150 g

4,19 €

27,93 €/kg

Gazirana Mineralna Voda Primaqua 1,5 L
Tuš

TUŠ IZDELEK

1,5 L

Gazirana Mineralna Voda Primaqua 1,5 L

0,59 €

0,39 €/L

Pivo Budweiser Budvar original, 4pack, alk. 5 vol %, 0,50 l
Tuš

budweiser

2 L

Pivo Budweiser Budvar original, 4pack, alk. 5 vol %, 0,50 l

5,79 €

2,90 €/L

Sardine v Rastlinskem Olju z Limono Tuš 108 g +8%
Tuš

TUŠ IZDELEK

108 g

Sardine v Rastlinskem Olju z Limono Tuš 108 g

1,19 €

1,29 €

11,94 €/kg

Buče Hokaido SLO-52%
Tuš

1 kg

Buče Hokaido SLO

2,49 €

1,19 €

1,19 €/kg

Kava Barcaffe, Classic, 200 g + 25 g gratis+4%
Tuš

barcaffe

225 g

Kava Barcaffe, Classic, 200 g + 25 g gratis

4,79 €

4,99 €

22,18 €/kg

Kokosova Moka Natura 200 g
Tuš

MARJAN VOČE

200 g

Kokosova Moka Natura 200 g

1,55 €

7,75 €/kg

Moka Intes, za domači kruh, 5kg
Tuš

intes

5 kg

Moka Intes, za domači kruh, 5kg

9,29 €

1,86 €/kg

Keksi Leibniz, volkorn, 200g+99%
Tuš

leibniz

200 g

Keksi Leibniz, volkorn, 200g

1,50 €

2,99 €

14,95 €/kg

Puranji Narezek Tuš 145 g
Tuš

TUŠ IZDELEK

145 g

Puranji Narezek Tuš 145 g

0,97 €

6,69 €/kg

Bonboni Bio Alpenbauer, žajbelj, 90g
Tuš

alpenbauer

90 g

Bonboni Bio Alpenbauer, žajbelj, 90g

2,29 €

25,44 €/kg

Pralni prašek Tuš, Ocean, 3 kg+25%
Tuš

TUŠ IZDELEK

3 kg

Pralni prašek Tuš, Ocean, 3 kg

5,59 €

6,99 €

2,33 €/kg

Kava Franck Jubilarna, brez kofeina, 250 g+25%
Tuš

franck

250 g

Kava Franck Jubilarna, brez kofeina, 250 g

5,85 €

7,29 €

29,16 €/kg

Sok Pfanner, hruška 100%, 1l
Tuš

PFANNER

1 L

Sok Pfanner, hruška 100%, 1l

2,49 €

2,49 €/L

Skuta Tuš, 35% m.m., nepasirana, 500 g+12%
Tuš

TUŠ IZDELEK

500 g

Skuta Tuš, 35% m.m., nepasirana, 500 g

2,59 €

2,89 €

5,78 €/kg

Kava Tuš zlata, 350g
Tuš

TUŠ IZDELEK

350 g

Kava Tuš zlata, 350g

6,04 €

17,26 €/kg

Arašidi Tuš, slani, praženi, 250 g
Tuš

TUŠ IZDELEK

250 g

Arašidi Tuš, slani, praženi, 250 g

1,29 €

5,16 €/kg

Belo Grozdje-6%
Tuš

1 kg

Belo Grozdje

1,59 €

1,49 €

1,49 €/kg

Keksi Tuš, z dodanimi vitamini, 150 g+13%
Tuš

TUŠ IZDELEK

150 g

Keksi Tuš, z dodanimi vitamini, 150 g

0,79 €

0,89 €

5,93 €/kg

Namaz Tuš Tuna, 45g
Tuš

TUŠ IZDELEK

45 g

Namaz Tuš Tuna, 45g

0,65 €

14,44 €/kg

Primorska Posebna Moka Mlinotest 1 kg
Tuš

mlinotest

1 kg

Primorska Posebna Moka Mlinotest 1 kg

1,24 €

1,24 €/kg

Platnena Siva Rjuha Decoris 100 x 200 cm
Tuš

TUŠ IZDELEK

100 kosov

Platnena Siva Rjuha Decoris 100 x 200 cm

15,99 €

0,16 €/kos

Pasirana Špinača Tuš 450 g Zamrznjeno
Tuš

TUŠ IZDELEK

450 g

Pasirana Špinača Tuš 450 g Zamrznjeno

0,79 €

1,76 €/kg

Oslič file Kapski, s kožo, IQF, 150 - 200, zamrznjen
Tuš

fin tun

1 kg

Oslič file Kapski, s kožo, IQF, 150 - 200, zamrznjen

10,99 €

10,99 €/kg

Čaj Tuš Planšarski, 40g
Tuš

TUŠ IZDELEK

40 g

Čaj Tuš Planšarski, 40g

1,54 €

38,50 €/kg

Napolitanke, s kakavovo kremo, Tuš, 800 g
Tuš

TUŠ IZDELEK

800 g

Napolitanke, s kakavovo kremo, Tuš, 800 g

2,89 €

3,61 €/kg

Sladoled Sneguljčica, vanilija
Tuš

ledo

Sladoled Sneguljčica, vanilija

1,35 €

Gazirana Mineralna Voda Tuš 0,5 L
Tuš

TUŠ IZDELEK

500 ml

Gazirana Mineralna Voda Tuš 0,5 L

0,44 €

0,88 €/L

Mandlji Natura Super Snack, praženi in slani, 60 g
Tuš

natura

60 g

Mandlji Natura Super Snack, praženi in slani, 60 g

1,55 €

25,83 €/kg