almito
Pakiranje: 280 g
Cena na enoto: 22,32 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
podravka
280 g
1,47 €
5,25 €/kg
1,48 €
1,49 €
5,32 €/kg
thomy
3,99 €
4,19 €
14,96 €/kg
2,93 €
spar natur pur
1,99 €
2,19 €
7,82 €/kg
spar
2,18 €
2,23 €
7,96 €/kg
spar premium
250 g
3,39 €
13,56 €/kg
ponti
300 g
4,79 €
15,97 €/kg
TUŠ IZDELEK
3,19 €