podravka
Pakiranje: 280 g
Cena na enoto: 5,32 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
BELTION
400 g
0,97 €
2,43 €/kg
TUŠ IZDELEK
1,67 €
4,18 €/kg
350 g
1,45 €
4,14 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
4,79 €
5,99 €
74,88 €/kg
galbani
6,29 €
15,73 €/kg
4,99 €
12,48 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €
200 g
13,95 €/kg
1,95 €