dolcela
Pakiranje: 40 g
Cena na enoto: 34,75 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
350 g
4,99 €
14,26 €/kg
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
25 g
1,39 €
1,85 €
74,00 €/kg
vgo
40 g
1,18 €
29,50 €/kg
CENOVIS
1,59 €
39,75 €/kg
TUŠ IZDELEK
0,37 €
9,25 €/kg
sladki greh
220 g
3,99 €
18,14 €/kg
s-budget
1,16 €
46,40 €/kg
KUPIEC
70 g
2,89 €
41,29 €/kg
dr. oetker
340 g
4,49 €
13,21 €/kg
proteini.si
55 g
28,91 €/kg
rocky rice
18 g
0,89 €
49,44 €/kg