vgo
Pakiranje: 40 g
Cena na enoto: 29,50 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
barebells
55 g
2,39 €
2,99 €
54,36 €/kg
natur compagnie
40 g
1,59 €
39,75 €/kg
1,35 €
viki
0,49 €
0,44 €
11,00 €/kg
proseries
1,99 €
49,75 €/kg
2,23 €
2,79 €
50,73 €/kg
mars
57 g
2,95 €
3,69 €
64,74 €/kg
joyfuel
50 g
2,69 €
39,80 €/kg
isostar
35 g
1,11 €
45,43 €/kg
1,03 €
1,29 €
36,86 €/kg
toblerone
100 g
2,49 €
24,90 €/kg