a. vogel
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 18,36 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
250 g
0,84 €
0,75 €
3,00 €/kg
green vie
4,09 €
16,36 €/kg
PEK.GERŠAK
2,39 €
9,56 €/kg
NUTRIGOLD
9,29 €
37,16 €/kg
6,10 €
24,40 €/kg
nostja
0,59 €
2,36 €/kg
1 kg
0,55 €
0,55 €/kg
s-budget
25 g
1,16 €
46,40 €/kg
mercator
0,43 €
0,49 €
0,49 €/kg
TUZLA
500 g
1,10 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg