nuchar
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 38,60 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar
500 g
2,59 €
5,18 €/kg
njami
160 g
2,99 €
18,69 €/kg
75 g
0,89 €
11,87 €/kg
kotanyi
10 g
0,26 €
0,33 €
33,00 €/kg
PEK.PEČJAK
3,49 €
6,98 €/kg
gluteno
200 g
7,99 €
39,95 €/kg
TUŠ IZDELEK
1 kg
1,99 €
1,99 €/kg
dr. oetker
65 g
1,65 €
25,38 €/kg
manner
4,89 €
4,39 €
21,95 €/kg
4,79 €
23,95 €/kg
4,95 €
fant
195 g
3,59 €
5,04 €
25,85 €/kg