droga
Pakiranje: 620 g
Cena na enoto: 4,81 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
580 g
3,69 €
6,36 €/kg
700 g
3,79 €
5,41 €/kg
natureta
2,12 kg
7,34 €
3,46 €/kg
TUŠ IZDELEK
680 g
2,99 €
4,40 €/kg
340 g
2,49 €
7,32 €/kg
despar
380 g
0,69 €
1,82 €/kg
125 g
1,49 €
1,79 €
14,32 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
4,79 €
5,99 €
74,88 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg