rumena paprika fileti, droga, 620g
Spar
Mercator
Tuš

droga

rumena paprika fileti, droga, 620g

Pakiranje: 620 g

od2,98 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,98–2,99 € · prihranite do 0,01 €

Cena na enoto: od 4,81 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,98 €

4,81 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,98 €

4,81 €/kg

File Rumene Paprike Droga 620 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €+25%

4,82 €/kg

fileti paprike v kisu, droga, 620 g