paprika fileti, natureta, 530g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

paprika fileti, natureta, 530g

Pakiranje: 530 g

od2,79 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 5,26 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,79 €+12%

5,26 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,79 €+12%

5,26 €/kg

fileti paprike, natureta, 530 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,79 €

5,26 €/kg

File Rumene Paprike Natureta 530 g