podravka
Pakiranje: 112 g
Cena na enoto: 26,52 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
280 g
1,47 €
5,25 €/kg
1,48 €
1,49 €
5,32 €/kg
saikebon
59 g
1,05 €
2,09 €
35,42 €/kg
1,29 €
1,99 €
33,73 €/kg
TUŠ IZDELEK
3,19 €
eva
100 g
5,49 €
54,90 €/kg
schar
250 g
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg
kotanyi
40 g
1,75 €
2,19 €
54,75 €/kg
52,25 €/kg
2,08 €
despar
500 g
0,83 €
1,66 €/kg