despar
Pakiranje: 450 g
Cena na enoto: 4,87 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
450 g
2,29 €
5,09 €/kg
500 g
0,83 €
1,66 €/kg
400 g
1,99 €
4,98 €/kg
mlinotest
1,89 €
1,49 €
3,31 €/kg
natureta
190 g
1,39 €
7,32 €/kg
1,19 €
1,34 €
7,05 €/kg
1,15 €
garden good
420 g
0,55 €
0,57 €
1,36 €/kg
spar
800 g
2,49 €/kg
bonduelle
310 g
1,61 €
1,79 €
5,77 €/kg
spar vital
2,19 €
5,48 €/kg
shan shi
120 g
2,09 €
2,79 €
23,25 €/kg