podravka
Pakiranje: 60 g
Cena na enoto: 14,83 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
1,59 €
1,99 €
3,98 €/kg
1,79 €
3,58 €/kg
350 g
2,09 €
2,99 €
8,54 €/kg
2,59 €
7,40 €/kg
200 g
2,45 €
12,25 €/kg
1,74 €
2,49 €
12,45 €/kg
300 g
4,17 €
13,90 €/kg
4,19 €
3,34 €
11,13 €/kg
4,49 €
14,97 €/kg
1,89 €
3,79 €
18,95 €/kg