knorr
Pakiranje: 360 g
Cena na enoto: 16,61 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
65 g
2,49 €
1,25 €
19,23 €/kg
1,62 €
38,31 €/kg
70 g
1,59 €
2,09 €
29,86 €/kg
0,00 €
75 g
1,49 €
0,99 €
13,20 €/kg
0,74 €
9,87 €/kg
maggi
120 g
1,79 €
20,75 €/kg
1,94 €
2,59 €
21,58 €/kg
1,89 €
TUŠ IZDELEK
3,19 €
eva
100 g
5,49 €
54,90 €/kg
schar
250 g
7,56 €/kg