s-budget
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 7,60 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
100 g
0,53 €
0,59 €
5,90 €/kg
195 g
1,62 €
1,36 €
6,97 €/kg
680 g
1,39 €
1,35 €
1,99 €/kg
72 g
0,99 €
13,75 €/kg
340 g
0,89 €
0,83 €
2,44 €/kg
gorenjka
200 g
5,97 €
29,85 €/kg
5,99 €
29,95 €/kg
mlinotest
400 g
1,67 €
2,39 €
5,98 €/kg
1,45 €
2,28 €
5,70 €/kg
despar
1,99 €
4,98 €/kg
land leben
2,65 €
6,63 €/kg
2,69 €
6,73 €/kg