s-budget
Pakiranje: 1 kg
Cena na enoto: 1,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
100 g
0,53 €
0,59 €
5,90 €/kg
195 g
1,62 €
1,36 €
6,97 €/kg
680 g
1,39 €
1,35 €
1,99 €/kg
72 g
0,99 €
13,75 €/kg
340 g
0,89 €
0,83 €
2,44 €/kg
VSAKDAN
1 kg
1,79 €
1,79 €/kg
billington´s
500 g
3,19 €
6,38 €/kg
mlinotest
1,15 €
1,47 €
1,47 €/kg
mercator
1,69 €
1,34 €
1,34 €/kg
ostalo
5,19 €
4,99 €
4,99 €/kg
natureta
190 g
7,32 €/kg
1,19 €
7,05 €/kg