valfrutta
Pakiranje: 600 g
Cena na enoto: 4,65 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
600 g
1,29 €
1,64 €
2,73 €/kg
1,69 €
2,82 €/kg
garden good
420 g
0,55 €
0,57 €
1,36 €/kg
bonduelle
310 g
1,61 €
1,79 €
5,77 €/kg
natureta
190 g
1,19 €
1,34 €
7,05 €/kg
1,39 €
7,32 €/kg
1,15 €
spar
4,54 €
6,49 €
10,82 €/kg
800 g
1,99 €
2,49 €/kg
spar vital
400 g
2,19 €
5,48 €/kg
billington´s
500 g
3,19 €
6,38 €/kg
TUŠ IZDELEK