delamaris
Pakiranje: 170 g
Cena na enoto: 20,88 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
125 g
2,59 €
2,69 €
21,52 €/kg
TUŠ IZDELEK
160 g
1,79 €
11,19 €/kg
bonduelle
170 g
1,65 €
9,71 €/kg
45 g
0,65 €
14,44 €/kg
80 g
1,24 €
15,50 €/kg
gourmet finest cuisine
380 g
4,05 €
10,66 €/kg
eva
4,79 €
5,99 €
74,88 €/kg
spar premium
200 g
5,49 €
27,45 €/kg
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
nixe
210 g
1,98 €
9,43 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg