proteini.si
Pakiranje: 55 g
Cena na enoto: 21,64 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
55 g
1,19 €
1,59 €
28,91 €/kg
200 g
12,49 €
8,93 €
44,65 €/kg
500 g
13,99 €
10,40 €
20,80 €/kg
vgo
40 g
1,18 €
29,50 €/kg
corny
50 g
1,49 €
29,80 €/kg
ostalo
75 g
2,39 €
2,99 €
39,87 €/kg
rocky rice
18 g
0,89 €
49,44 €/kg
KUPIEC
70 g
2,89 €
41,29 €/kg
becutan
100 g
2,24 €
29,90 €/kg