s-budget
Pakiranje: 50 g
Cena na enoto: 17,80 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
odlično
100 g
1,25 €
1,79 €
17,90 €/kg
spar
200 g
1,32 €
1,89 €
9,45 €/kg
iz kamr´ce
1,39 €
1,99 €
19,90 €/kg
1,04 €
1,49 €
7,45 €/kg
1 kg
3,16 €
2,94 €
2,94 €/kg
1,19 €
5,95 €/kg
2 kg
1,69 €
0,85 €/kg
0,99 €
1,09 €
1,09 €/kg
500 g
1,14 €
2,28 €/kg
3,98 €/kg
250 g
1,48 €
2,11 €
8,44 €/kg