iz kamr´ce
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 19,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
odlično
100 g
1,25 €
1,79 €
17,90 €/kg
spar
200 g
1,32 €
1,89 €
9,45 €/kg
150 g
2,44 €
3,49 €
23,27 €/kg
3,89 €
25,93 €/kg
minute
1,19 €
1,49 €
14,90 €/kg
spar natur pur
1,29 €
0,99 €
9,90 €/kg
12,90 €/kg
bio zone
1,12 €
5,39 €
53,90 €/kg
3,77 €