kinder
Pakiranje: 45 g
Cena na enoto: 39,78 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
26 g
0,81 €
0,83 €
31,92 €/kg
98 g
2,69 €
2,79 €
28,47 €/kg
122 g
5,29 €
43,36 €/kg
RELKON HELLAS
45 g
1,85 €
41,11 €/kg
odlično
0,74 €
16,44 €/kg
finest bakery
240 g
1,75 €
1,67 €
6,96 €/kg
TUŠ IZDELEK
150 g
2,39 €
15,93 €/kg
lindt
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
sorini
70 g
1,34 €
38,43 €/kg
200 g
11,49 €
12,59 €
62,95 €/kg
29,95 €/kg