almare seafood
Pakiranje: 130 g
Cena na enoto: 5,92 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
210 g
2,40 €
2,16 €
10,29 €/kg
spar
130 g
2,24 €
2,99 €
23,00 €/kg
delamaris
90 g
1,89 €
21,00 €/kg
GIANA
1,45 €
400 g
2,57 €
6,43 €/kg
pogrej in pojej
300 g
4,19 €
4,49 €
14,97 €/kg
ave grill
480 g
4,89 €
10,19 €/kg
5,49 €
6,99 €
14,56 €/kg
5,99 €
jomi
100 g
29,90 €/kg
2,39 €
3,19 €
31,90 €/kg
natureta
280 g
14,96 €/kg