almare seafood
Pakiranje: 130 g
Cena na enoto: 5,92 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
210 g
2,40 €
2,16 €
10,29 €/kg
delamaris
90 g
1,89 €
21,00 €/kg
GIANA
1,45 €
spar
130 g
2,24 €
2,99 €
23,00 €/kg
rio mare
320 g
7,99 €
24,97 €/kg
7,95 €
24,84 €/kg
4,89 €
arba sol
100 g
4,08 €
4,09 €
40,90 €/kg
vici
2,59 €
12,33 €/kg
400 g
2,57 €
6,43 €/kg
ave grill
480 g
5,49 €
6,99 €
14,56 €/kg