american
Pakiranje: 420 ml
Cena na enoto: 5,52 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
420 ml
2,32 €
5,52 €/L
ledo sladoledi
120 ml
2,19 €
18,25 €/L
gelatissimo
2,4 L
3,89 €
3,99 €
1,66 €/L
viennetta
650 ml
7,09 €
10,91 €/L
900 ml
2,99 €
3,32 €/L
carte d'or
1 L
4,54 €
9,09 €
9,09 €/L
4,99 €
7,19 €
11,06 €/L
maxim
100 ml
2,79 €
27,90 €/L
1,89 €
15,75 €/L
6,29 €