american
Pakiranje: 420 ml
Cena na enoto: 5,52 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
gelatissimo
660 ml
1,59 €
1,99 €
3,02 €/L
spar veggie
270 ml
2,59 €
9,59 €/L
2 L
2,99 €
1,50 €/L
ledo sladoledi
720 ml
3,49 €
4,99 €
6,93 €/L
3,29 €
leone
4,19 €
3,77 €
6,29 €
3,15 €/L
4,49 €
6,39 €
3,20 €/L
carte d'or
1 L
5,99 €
5,99 €/L
maxim
100 ml
2,79 €
27,90 €/L
750 ml
9,29 €
12,39 €/L