iz kamr´ce
Pakiranje: 90 g
Cena na enoto: 55,44 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
100 g
1,39 €
1,99 €
19,90 €/kg
150 g
2,44 €
3,49 €
23,27 €/kg
3,89 €
25,93 €/kg
spar natur pur
90 g
2,23 €
3,19 €
35,44 €/kg
spar vital
5,59 €
7,99 €
88,78 €/kg
odlično
1,25 €
1,79 €
17,90 €/kg
ostalo
1 kg
1,69 €
2,49 €
2,49 €/kg
spar
200 g
1,32 €
1,89 €
9,45 €/kg
seeberger
5,99 €
29,95 €/kg
2,69 €
1,99 €/kg
ds
2,99 €
2,99 €/kg