knorr
Pakiranje: 63 g
Cena na enoto: 39,52 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
600 g
1,49 €
2,48 €/kg
PEK.PEČJAK
500 g
3,29 €
2,47 €
4,94 €/kg
valfrutta
1,64 €
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
4,99 €
12,48 €/kg
4,72 €
italiamo
0,99 €
1,98 €/kg
3,49 €
6,98 €/kg
marodi
1,45 €
3,63 €/kg
1 kg
3,49 €/kg
2,62 €
5,24 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg