despar
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 6,36 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
0,83 €
1,66 €/kg
400 g
1,99 €
4,98 €/kg
450 g
2,29 €
5,09 €/kg
divita
250 g
4,59 €
3,19 €
12,76 €/kg
4,25 €
4,55 €
18,20 €/kg
spar premium
3,39 €
13,56 €/kg
schar
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg
ponti
3,21 €
4,29 €
17,16 €/kg
pečjak
2,49 €
9,96 €/kg
2,39 €
mercator-radi imamo domače
2,19 €
8,76 €/kg