Pakiranje: 220 g
Cena na enoto: 17,59 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
viki
40 g
0,49 €
0,44 €
11,00 €/kg
spar premium
250 g
3,69 €
3,99 €
15,96 €/kg
1001 cvet
50 g
2,99 €
59,80 €/kg
2,89 €
2,45 €
49,00 €/kg
2,79 €
2,09 €
41,80 €/kg
rio mare
115 g
3,09 €
26,87 €/kg
natures finest
4,88 €
4,89 €
19,56 €/kg
go on protein
350 g
3,49 €
4,99 €
14,26 €/kg
bam
200 g
4,90 €
24,50 €/kg
dr. oetker
450 g
4,29 €
3,56 €
7,91 €/kg
nestle
310 g
4,19 €
13,52 €/kg