spar premium
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 15,96 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
450 g
9,99 €
12,99 €
28,87 €/kg
natureta
250 g
3,91 €
4,89 €
19,56 €/kg
320 g
3,99 €
12,47 €/kg
milfina
1,58 €
6,32 €/kg
santana
5,19 €
20,76 €/kg
4,15 €
16,60 €/kg
goat story
12,89 €
51,56 €/kg
loka
4,99 €
19,96 €/kg
3,49 €
hausbrandt
7,43 €
9,29 €
37,16 €/kg
božnar
8,99 €
35,96 €/kg
lino
3,29 €
13,16 €/kg