ostalo
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 36,60 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
buddy
150 g
0,49 €
3,27 €/kg
cesar
1,11 €
1,49 €
9,93 €/kg
1,45 €
9,67 €/kg
200 g
7,99 €
39,95 €/kg
100 g
7,29 €
72,90 €/kg
pedigree
70 g
0,99 €
1,05 €
15,00 €/kg
0,79 €
11,29 €/kg
500 g
2,79 €
3,99 €
7,98 €/kg
2,92 €
3,89 €
7,78 €/kg
scotty
1,69 €
24,14 €/kg
vitakraft
55 g
27,09 €/kg