vitakraft
Pakiranje: 55 g
Cena na enoto: 27,09 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
120 g
3,34 €
27,83 €/kg
48 g
2,29 €
1,72 €
35,83 €/kg
2,59 €
1,94 €
40,42 €/kg
2,49 €
2,25 €
46,88 €/kg
70 g
2,45 €
35,00 €/kg
80 g
2,35 €
2,79 €
34,88 €/kg
12 g
0,64 €
0,48 €
40,00 €/kg
2,37 €
3,79 €
47,38 €/kg
0,69 €
57,50 €/kg
60 g
2,99 €
49,83 €/kg
300 g
3,99 €
13,30 €/kg
18 g
0,79 €
1,06 €
58,89 €/kg