Pakiranje: 60 g
Cena na enoto: 30,83 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
60 g
0,83 €
0,85 €
14,17 €/kg
odlično
0,74 €
12,33 €/kg
1,49 €
24,83 €/kg
natura
1,55 €
25,83 €/kg
1,05 €
17,50 €/kg
0,97 €
16,17 €/kg
haribo
175 g
1,39 €
7,94 €/kg
150 g
1,19 €
7,93 €/kg
nimm 2
90 g
0,99 €
1,25 €
13,89 €/kg