TUŠ IZDELEK
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 7,93 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
125 g
1,19 €
9,52 €/kg
500 g
3,89 €
7,78 €/kg
novi
150 g
5,39 €
5,99 €
39,93 €/kg
finesse
0,79 €
0,99 €
6,60 €/kg
lindt
4,95 €
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
milka
2,29 €
2,89 €
19,27 €/kg
2,19 €
2,85 €
19,00 €/kg
2,79 €
2,09 €
13,93 €/kg
1,49 €
1,29 €
8,60 €/kg
odlično
4,59 €
30,60 €/kg
GRIESSON
15,27 €/kg